افزایش سرمایه ۴ برابری«غدانه»

افزایش سرمایه ۴ برابری«غدانه»
مجمع عمومی صاحبان سهام کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان با نماد «غدانه» افزایش سرمایه ۲۷۰ درصدی این شرکت را از محل سود انباشته به تصویب رساند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مجمع عمومی کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان با نماد «غدانه» برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و افزایش سرمایه ۴ برابری این نماد از ۵۴۰ میلیارد ریال به ۲,۰۰۰ میلیارد ریال در کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان مصوب شد.
 
ارائه گزارش هیأت مدیره، بررسی برنامه های آتی شرکت، ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی، تصویب صورت های مالی، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی جاری، تعیین روزنامه اطلاعات برای درج آگهی و همچنین انتخاب اعضای هیأت مدیره از مهمترین موارد طرح شده در مجمع بود.
 
شایان ذکر است مجمع عمومی«غدانه» با حضور مهندس مهدی قندهاری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا، دکتر صدیقه شیروانی مدیرکل دفتر مجامع و مدیریت عملکرد سازمان اقتصادی کوثر، ابوالفضل بوژمهرانی مدیرعامل شرکت کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان، مهدی جمشیدی رئیس هیأت مدیره و تنی چند از اعضای دیگر این مجمع برگزار شد.
 
گفتنی است کارخانجات پنبه و دانه های روغنی خراسان با ظرفیت روغن کشی روزانه ۵۰۰ تن انواع دانه روغنی، به استحصال روغن می پردازد که با نام تجاری «لیفود» به بازار عرضه می شود.
۱ شهریور ۱۴۰۲ ۱۸:۲۲
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.