مدیرعامل سازمان خواستار شد:

دفتر تحول، زمینه‌های تسریع در هوشمندسازی را فراهم کند

دفتر تحول، زمینه‌های تسریع در هوشمندسازی را فراهم کند
هوشمند سازی در افق سازمان به عنوان مؤلفه کلیدی راهبرد اقتصاد رهنما نقش بی بدیلی در پیشبرد سازمان اقتصادی کوثر دارد؛ بنابراین اجراء و پیاده سازی این مهم همواره مورد تأکید مدیرعامل سازمان بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در هفته‌ای که گذشت و پس از ابلاغ سیاست‌های سازمان در حوزه هوشمندسازی در نشست شرکت‌های تابعه سازمان که با حضور مدیرعامل سازمان صورت گرفت، جلسه‌ای با حضور دکتر ناصر فخاری مدیرعامل عامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان، سید حسن مهدوی فر سرپرست و کارکنان دفتر تحول اداری و هوشمندسازی برگزار شد.

مهدوی فر در این جلسه آخرین اقدامات، میزان پیشرفت کار و وضعیت کلی سازمان در اجرای عملیات هوشمند سازی گزارش کرد و در باب رفع چالش‌های اجرایی به مدیرعامل سازمان پیشنهاداتی را مطرح کرد.

دکتر

این خبر همچنین می‌افزاید، ناصر فخاری پس از گزارش دست اندرکاران دفتر تحول اداری و هوشمندسازی، تأکیداتی را شامل: ضرورت هماهنگی کلیه واحد‌های ستادی و شرکت‌های تابعه سازمان با دفتر هوشمندسازی، ارائه هفتگی گزارش در باب میزان پیشرفت کار، تسریع در فراهم سازی زیرساخت‌های عملیاتی در اجرای هوشمندسازی بیان داشت.

 

گفتنی است اجرای پروژه هوشمندسازی در سازمان اقتصادی کوثر اهداف بزرگی مانند: بسط شفافیت، ارتقاء سطح پاسخگویی و تسهیل اتخاذ تصمیمات لازم و فواید بسیار دیگری را به دنبال دارد.

۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.