مجید صنعتگر در گفتگو با کانال خبری کوثرآنلاین گفت:

مهمترین اقدامات شرکت مرغ جداد زربال

مهمترین اقدامات شرکت مرغ جداد زربال
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر مجید صنعتگر مدیرعامل شرکت مرغ اجداد زربال در گفتگو با کانال خبری کوثرآنلاین برخی اقدامات و دستاورد‌ها این شرکت را تشریح کرد.
 
 
صنعتگر مدیرعامل شرکت مرغ اجداد زربال در خصوص خط تولید سویه‌های گوشتی، اظهار کرد: شرکت مرغ اجداد زربال در حال حاضر تلاش‌های فراوانی را برای نوآوری و تولید رده‌های اول خط تولید سویه‌های گوشتی برتر دنیا انجام داده است.
 
 زربال
صنعتگردر پاسخ به این سؤال که چه جایگزینی برای ذرت و سویا وارداتی در نظر گرفته شده است، گفت: این شرکت به جای ذرت و سویا‌ی وارداتی تحقیقاتی برای جیره نویسی جایگزین طیور و تلاش برای تولید جیره‌های جایگزین با مواد اولیه داخلی انجام داده است.
 
 
مدیرعامل شرکت مرغ اجداد زربال در مورد (ERP)، مشارکت در تولید، اشتغالزایی و تخم مرغ‌های نطفه دار توضیح داد: پیاده سازی و استفاده از سیستم هوشمند منابع و فرآیند‌های شرکت (ERP) برای اولین بار در یک زنجیره طیور در کشور انجام شده است.
 
 
وی ادامه داد: روش‌های نوین مشارکت در تولید محصولات طیور مانند جوجه یکروزه و تخم مرغ نطفه دار برای استفاده از سرمایه‌های بلا استفاده بخش خصوصی پیاده سازی و اجرا شده است. حدود دومیلیون ظرفیت غیر فعال و فرسوده صنعت مرغ گوشتی در کشور جهت تولید بیشتر و اشتغال زایی فعالسازی شده است.
 
 
وی همچنین در ادامه گفت:استفاده از روش‌های نوآورانه در نگهداری و هچ تخم مرغ‌های نطفه دار به طوریکه بازار تنظیم و درصد جوجه آوری در نگهداری طولانی کاهش پیدا کند.
 
 
وی افزود:تجهیزات واحد‌های تولید لاین و اجداد که تاکنون وارداتی بوده است نوآوری و تولید تجهیزات روز مانند تله تخم گذاری دیجیتال و شناسه دار، انجام شده است.
 
 
صنعتگر درخصوص اینکه چه اقدامی برای سیستم کشتار و بسته بندی صورت گرفته است، گفت: در این زمینه سیستم کشتار و بسته بندی مرغ در کشور ارتقا و بهسازی شده است و گرید A+ اخذ و محصولات باکیفیت صادراتی تولید شده است.
۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.