قرارگاه جهادی هوشمند سازی سازمان اقتصادی کوثر ایجاد شد

قرارگاه جهادی هوشمند سازی سازمان اقتصادی کوثر ایجاد شد
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در راستای سرعت بخشی به تحقق اهداف خدمت رسانی به جامعه هدف، همکاران ستادی و شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر؛ قرارگاه جهادی هوشمندسازی این سازمان ایجاد می‌گردد. مهدوی فر سرپرست دفتر تحول اداری و هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر در جلسه هماهنگی تدوین سند هوشمندسازی اظهار کرد: این سازمان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه کار جهادی و انقلابی؛ رویکرد اجرایی این قرارگاه را اهمیت و جایگاه " جهت‌گیری و کار جهادی در اقدامات " عنوان کرد.
مرد
سیدحسن مهدوی فر در این زمینه افزود؛ رویکرد این دفتر منطبق بر وظایف آن در بخش‌های ایجاد زیرساخت، امنیت، شبکه، خدمات پشتیبانی، آمار و اطلاعات، ساختار و تشکیلات، بهبود فرآیند‌ها و روش‌ها در چارچوب مسولیت پذیری، پاسخگویی و ایجاد شفافیت است.
 
 
مدیر دفتر تحول و هوشمندسازی تشریح کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر این باور و اعتقاد هستیم که روحیّه‌ی جهادی یعنی کار را برای خدا انجام دادن، کار را وظیفه‌ی خود دانستن، همه‌ی نیرو‌ها را در راهِ کارِ درست به میدان آوردن، کار جهادی به معنای بی‌قانونی نیست و در واقع در همان چهارچوب قانون، با هدف از عبور از موانع، موانع کوچک را بزرگ ندیدن، عدم فراموشی جهت و آرمان و شوق به کار داشتن است.
 
 
وی در ادامه با تاکید بر اینکه سند هوشمندسازی با محور‌های ترسیم شده در حال نهایی شدن است تصریح کرد: با تاکیدات مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر نهادینه کردن اقدامات با نگاه جهادی در رسیدن به اهداف نهایی سازمان در ارایه خدمت به همکاران و جامعه هدف سازمان در رئوس فعالیت‌های جاری این قرارگاه خواهد بود.
۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.