دکتر فخاری در رویداد تجلیل از برگزیدگان جایزه تعالی:

استاندارد‌های تعالی در رفتار مدیران شرکت‌ها نهادینه شود

استاندارد‌های تعالی در رفتار مدیران شرکت‌ها نهادینه شود
رویداد تجلیل از برگزیدگان و افتخارآفرینان ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور ناصر فخاری مدیرعامل، مهدی واصفی معاون اداری مالی، جعفری معاون اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر و علی رضا یوزباشی مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش و گردهمایی مدیران عامل شرکت‌های وابسته در محل مجتمع رسول‌زاده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، عصر امروز ۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ مجتمع رسول‌زاده میزبان برپایی رویداد تجلیل از برگزیدگان ششمین جایزه سالیانه تعالی میزبان مدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر و مدیران عامل شرکت‌های وابسته بود.
 
 
در ابتدای این نشست ناصر فخاری ضمن یادآوری خصال و فضائل شهدا خطاب به حاضران گفت: تعالی واقعی در مدیریت با الگو گرفتن از شخصیت شهدای دفاع مقدس به دست می‌آید.
 
 دکتر
وی در ادامه با ترسیم خط مشی سازمانی در زمینه دوره بعد جایزه ملی تعالی و پیشرفت بر ضرورت حضور هدفمند در این رویداد تاکید کرد و افزود: کلیه شرکت‌های سازمان در زمینه ارزیابی باید آمادگی‌های لازم بر مبنای متد و معیار‌های جایزه تعالی را داشته باشند و ضرورت دارد همه شرکت‌ها در هفتمین جایزه تعالی شرکت داشته و افتخار بیافرینند.
 
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در بخش دیگری از سخن خود با برشماری روش‌های متداول و مرسوم در بررسی و ارزیابی در دنیا اظهار داشت: در سازمان اقتصادی کوثر ویژگی‌هایی مانند: توسعه پایدار، تحقق درآمد‌های پیش بینی شده و رضایت ذی نفعان مکمل کسب افتخار در رویداد تعالی به حساب می‌آید و صرف دریافت تندیس به معنای کمال مدیریتی تلقی نمی‌گردد؛ بنابراین معیار‌های تعالی در رفتار مدیران سازمانی نهادینه شود.
 
 حاجی
در این آیین علیرضا یوزباشی مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر با طرح تعریفی از پروژه بهبود بیان کرد: پروژه‌های بهبود باید برای ایجاد بهبود واقعی طراحی و عملیاتی گردد، نه برای صرف دریافت جایزه و نشان و تندیس.
 
 
وی در نهایت خطاب به مسئولان معاونت اقتصادی سازمان طرح برگزاری جلسات پایش شرکت‌ها بر اساس موازین پروژه‌های بهبود را پیشنهاد داد.
دکتر
این مراسم با تجلیل از برگزیدگان و تقدیم اهداء لوح‌های تقدیر پایان یافت.
۲۱ دی ۱۴۰۱ ۱۲:۳۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.