به همت شرکت کشت و صنعت شریف آباد:

نخستین بارانداز بازار مشترک کوثر (بامک) در تهران افتتاح خواهد شد

نخستین بارانداز بازار مشترک کوثر (بامک) در تهران افتتاح خواهد شد
فردا ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ مصادف با سالروز گرامیداشت مقام شهدا و با حضور دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان، معاونین ستادی و برخی از مدیران عامل شرکت‌های تابعه سازمان، نخستین بارانداز بازار مشترک کوثر (بامک) به همت شرکت کشت و صنعت شریف آباد افتتاح خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، فردا ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ مصادف با سالروز گرامیداشت مقام شهدا و با حضور دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان، معاونین ستادی و برخی از مدیران عامل شرکت‌های تابعه سازمان، نخستین بارانداز بازار مشترک کوثر (بامک) به همت شرکت کشت و صنعت شریف آباد افتتاح خواهد شد.
بامک
ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف آباد با اشاره به اینکه قرار است گستره جغرافیایی بازارگاه بامک به زودی توسعه یابد گفت که با توجه به سیاست‌های ابلاغی و طبق راهبرد اقتصاد رهنما برای هوشمندسازی حوزه بازرگانی سازمان و تحقق رفاه برای جامعه ایثارگری و حمایت معیشتی از آحاد مردم، نخستین فروشگاه عرضه مستقیم به عنوان یک بارانداز برای تأمین کالای سامانه بامک در تهران افتتاح خواهد شد.
 
 
وی افزود که مراکز دیگری نیز به مرور در استان تهران راه اندازی می‌شوند تا بتوان بصورت آزمایشی به بیش از ۱۰۰ هزار نفر از خانواده معزز شهدا و ایثارگران خدمت رسانی کرد.
 
 
گفتنی است بیش از ۳۷ شرکت تولیدی و خدماتی سازمان اقتصادی کوثر با حداقل ۶۰ نوع کالا و خدمت در ۲۰ کسب و کار به صورت مستقیم و به همراه تخفیف و با ارزان‌ترین قیمت، محصولات خود را در بازارگاه بامک عرضه خواهند کرد.
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ۰۸:۳۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.