تاکید مدیرعامل سازمان:

در اقامه امر به معروف الگوی تعاملی مبنا باشد

در اقامه امر به معروف الگوی تعاملی مبنا باشد
دیروز یکشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۴۰۱ نشست صمیمانه فرزندان و خانواده معزز شهدای شاغل در ستاد سازمان با دکتر فخاری مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر در محل نمازخانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، دیروز یکشنبه ۲۱ اسفندماه ۱۴۰۱ نشست تعاملی مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با فرزندان و خانواده‌های معظم شهدا به مناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا با حضور مهندس واصفی معاون اداری مالی برگزار شد.
دکتر
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با اشاره به شرایط گفتمان سازی به عنوان رکن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: گفتمان‌ها با فراگیر شدن مفاهیم در جامعه ساخته می‌شوند و برای تبدیل مفهوم به گفتمان باید نشانه‌ها در متن شخصیت شخص مفهوم پرداز بارز باشند.
 
 وی با ذکر امام به عنوان یک شخصیت موفق در گفتمان سازی ادامه داد: فرمایشات امام جامعه را به حرکت وا می‌داشت! چرا؟ چون امواج مفهومی از زعیمی به مردم ارسال می‌شد که از جان، فرزند، آبرو و رفاه خود برای مردم هزینه داده بود! این همان نشانه‌ای است که ما هم در ترویج گفتمان شهدا باید داشته باشیم. این نشست با اقامه نماز ظهر و عصر به کار خود خاتمه داد.
 
در این نشست صمیمانه ابتدا فرزندان و خانواده‌های معظم شهدا ضمن اظهار نظرات، دغدغه ها، اولویت‌ها و خاطرات خود را با حضار به اشتراک گذاشتند.
 
در ادامه ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با گرامیداشت روز شهید خطاب به مدیران و فرزندان شهدا با تاکید بر لزوم الگوپذیری از شهدا در اقامه امر به معروف و نهی از منکر متذکر شد؛ لازم است بر نقد‌هایی که مطرح می‌کنیم منطقی حاکم باشد و در برابر آنچه مطرح می‌کنیم هنر شنیدن داشته باشیم.
 
 وی افزود: امر به معروف تعاملی لازمه تعالی اجتماعی است که در قرآن نیز ذیل آیه ۱۱۰ سوره آل عمران متجلی شده است.
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۸:۳۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.