دکتر فخاری در گفتگو با ایرنا:

محصولات سازمان با تخفیف و یارانه برای سه دهک پایین درآمدی جامعه ایثارگران ارسال می‌شود

محصولات سازمان با تخفیف و یارانه برای سه دهک پایین درآمدی جامعه ایثارگران ارسال می‌شود
دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر طی مصاحبه ای با خبرنگار ایرنا از تحول سازمان اقتصادی کوثر در مسیر رفاه آفرینی و برخورداری بیشتر سه دهک پایین درآمدی جامعه معزز ایثارگری خبر داد که بخشی از آن به عهده بامک خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در این گفتگو دکتر ناصر فخاری با اشاره به شعار کوثر برای همه و تاکید بر اجرای آن در چند مرحله اظهار داشت: پیش بینی مکانیزم هایی برای برخورداری عادلانه جامعه ایثارگری از ظرفیت های اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر، از ابتدا دغدغه اساسی ما بوده که سال گذشته از طریق پیاده‌سازی اقتصاد رهنما در شرکت های وابسته به گشایش های جدیدی در افق این هدف رسید.
دکتر
وی در تشریح جزییات بیشتر بیان کرد: به غیر از جهش سازمان در تزریق منابع مالی به بنیاد شهید و امور ایثارگران، سامانه بامک که ثمره هوشمندسازی شرکت های تابعه به حساب می آید متولی بخشی از رویکرد توسعه رفاه عادلانه برای جامعه معزز ایثارگری ست. وی افزود: بامک کالاهای تولید شده در شرکت های سازمان را در فاز اول با شرایط و تخفیفات ویژه به سه دهک پایین درآمدی خانواده معظم شهدا و ایثارگران می رساند.
دکتر فخاری در تبیین مراحل عملیاتی شدن سامانه رفاهی بامک تصریح کرد: همانگونه که قبلا هم اشاره کرده ایم بامک‌ در گام اول برای دهک های پایین جامعه ایثارگری تهران (حدود صدهزار نفر) در گام بعد جامعه ایثارگری در کل کشور و در نهایت خدمات آن به کل مردم ایران تسری خواهد یافت.
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در نهایت اذعان داشت: جامعه ایثارگری ساکن در استان تهران با کارت های اعتباری توزیع شده بامک که از ۵۰۰ هزار تا یک میلیون تومان اعتبار دارد با مراجعه به سامانه بامک به آدرس: http://Bamakkala.ir یا مراجعه به دو شعبه فروشگاهی آذری و امین حضور می‌توانند کالاهای اساسی خوراکی و لوازم خانگی را تهیه یا ضمن سفارش بخواهند به در منزل ایشان ارسال شود.
۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۱۰:۱۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.