برخی اخبار هلدینگ کشاورزی کوثر در روزهای اخیر

برخی اخبار هلدینگ کشاورزی کوثر در روزهای اخیر
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به عنوان یک بنگاه اقتصادی با برنامه ریزی و هماهنگی، تلاش و کوشش و در نهایت رصد و پایش فرصت ها و تحولات بازار، می کوشد روند صعودی خود را در تولید سرمایه و ارزش سهام شرکت حفظ کند تا علاوه بر حفظ منافع سهامداران به عنوان شرکای اقتصادی، در بُعد تکالیف ملی نیز بتواند تحولی در معیشت و زندگی جامعه هدف ایجاد کند.
جوجه
یکی از برنامه های سال ۱۴۰۲ هلدینگ کشاورزی کوثر تشکیل و تقویت کارگروه های تخصصی برای بهبود راهبری، سیاستگذاری و برنامه ریزی است این رویکرد به رسیدن شرکت های تابعه به افق های ترسیمی در حوزه های مرتبط با فعالیت شرکتها مدد می رساند تا از تجربه و تخصص مدیران عامل در حل مشکلات سایر شرکتها بهره گیری شود. از جمله این کارگروه ها میتوان به کارگروه طیور اشاره داشت.
 
به مختصری از فعالیت های شرکت های تابعه هلدینگ سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در هفته ای که رو به گذار است اشاره می کنیم:
 
همکاری دیزباد و ماهان برای تولید بیشتر مرغ
جلسه
شرکت مرغ اجداد دیزباد اقدام به عقد قرارداد مشارکت و جوجه ریزی مرغ مادر سویه آرین به تعداد ۶۷ هزار قطعه در یکی از فارم های شرکت مرغ ماهان در استان کرمان نمود. این اقدام با هدف افزایش سطح دارایی، اصلاح ساختار سرمایه گذاری و رشد سود عملیاتی و نیز هم افزایی درون سازمانی در شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر انجام شد.
 
سمینار مشترک کمپانی کره جنوبی و شیمی دارو کوثر
 
سمینار مشترک کمپانی پثوی اینترمدیتز کره جنوبی (Pathway Intermediates Company)و شرکت شیمی دارو کوثر با عنوان “راه حل هایی برای افزایش سودآوری و بهبود عملکرد، معرفی نسل جدید افزودنی ها و حل مسائل برگزار شد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۱:۵۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.