گام جدید کارگروه هوشمندسازی برای عبور از روش‌های سنتی مبادلات

گام جدید کارگروه هوشمندسازی برای عبور از روش‌های سنتی مبادلات
روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ دومین نشست تخصصی هوشمندسازی با حضور اعضای کارگروه هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر و مهندس غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در واحد چینه شرکت مرغ اجداد زربال و نیز شرکت کشت و صنعت شریف آباد به ریاست دکتر روح الله رحمانی رئیس کارگروه هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر و امید مقدمی دبیر این کارگروه، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، فرایند هوشمندسازی در واحد چینه شرکت مرغ اجداد زربال از سال گذشته آغاز شده بود اما در بحث ثبت ورود و خروج کالا همچنان با روش سنتی گذشته عمل می شد که در بازدید اعضای کارگروه هوشمندسازی این موضوع احصا و با دستور دکتر امید مقدمی مدیرکل هوشمدسازی و تحول سازمان اقتصادی کوثر مقرر شد از همان روز بازدید کار ثبت دیجیتال همزمان با ورود و خروج کالا در مجموعه انجام پذیرد.

 

مهندس آل داوود عضو هیات مدیره زربال در بازدید کارگروه هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر از واحد چینه شرکت مرغ اجداد زربال گزارشی از به روزرسانی امکانات آزمایشگاهی و مشکلات پیش رو برای توسعه و به روزآوری امکانات در مسیر هوشمندسازی در این مجموعه ارائه کرد.
جلسه
 
همچنین در محل شرکت کشت و صنعت شریف آباد نیز مهندس ماندگار مدیرعامل این شرکت با اشاره به همت کارکنان این شرکت برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲ مبنی بر رشد تولید و مهار تورم گزارشی از آنچه در مسیر تحقق بخشی به این شعار در دست اقدام دارند ارائه داد.
 
 
در بخش دیگری از دومین نشست تخصصی کارگروه هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر نیز با ارائه گزارش عملکرد دو واحد چینه و کشت و صنعت شریف آباد به ارائه برنامه‌های راهبردی برای توسعه این دو شرکت و نیز کمک به رشد تولید پرداخت و گفت: در مسیر تحول آفرینی در صنعت کشاورزی نیاز به هوشمندسازی بیش از گذشته احساس می‌شود و برای تحقق این امر ضروری از مصوبات سازمان پیروی و امور را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
 
لازم به ذکر است مقرر شد اعضای کارگروه هوشمندسازی با هدف احصای موضوعات و چالش‌های موجود در واحدهای زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر علاوه بر بازدید از شرکت‌های زیرمجموعه نسبت به برگزاری نشست های تخصصی شامل حوزه های آی تی(It)، خوراک دام؛ اتوماسیون تولید و حسابرسی و حسابداری اقدام نمایند.
۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۰۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.