قائم مقام مرکز ملی تعالی و پیشرفت؛

سازمان اقتصادی کوثر پیشرو در تعالی سازمانی

سازمان اقتصادی کوثر پیشرو در تعالی سازمانی
قائم مقام مرکز ملی تعالی و پیشرفت، سازمان اقتصادی کوثر را به عنوان نخستین و منضبط ترین بخش اقتصادی کشوری در ثبت نام و ورود به فرآیند هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت سال ۱۴۰۲ معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس کیوان فخیمی سه شنبه ۹ خرداد در حاشیه دوره آموزشی تعالی سازمانی که در سالن شهید رسول زاده بنیاد شهید برگزار می شد به خبرنگار روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر گفت: خوشبختانه در دوره مدیریت جدید سازمان اقتصادی کوثر شاهد مشارکت عالی و ثبت نام این سازمان و شرکتهای تابعه در هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت هستیم.
جلسه
وی افزود: در دوره ششم جایزه ملی، سازمان اقتصادی کوثر در بین دیگر سازمانهای اقتصادی، موفق شد رتبه برتر این جایزه را در بخش اقتصاد مقاومتی از آن خود کند. همچنین رتبه دوم میزان مشارکت سازمانی را در جایزه دوره ششم کسب کرد.
 
قائم مقام مرکز ملی تعالی و پیشرفت گفت: سال گذشته تعداد۱۹۹شرکت را ارزیابی کردیم و امسال تاکنون۲۹۴شرکت در فرآیند ارزیابی این مرکز ثبت نام کرده اند که این تعداد از نظر کمّی در سطح خاورمیانه منحصربه فرد است.
 
در ادامه این جلسه، دکتر سیدجواد رضوی، مدرّس این دوره آموزشی تاکید کرد: تمام مدلهای مدیریتی، مبتنی بر آموزش صحیح و فراگیر است. لذا هر مدل و ابزار مدیریت سازمانی اگر بدون آموزش صحیح انجام شود قطعاً به اهداف غایی و نتایج مطلوب نخواهد رسید.
 
رضوی افزود: برگزاری چنین دوره های آموزشی برای مدیران تعالی سازمان اقتصادی کوثر و شرکتهای تابعه نشان از آینده نگری، دانش و جدیّت مدیرعامل این سازمان در بهبود و ارتقای عملکردهای زیرمجموعه خود دارد.
 
همچنین در حاشیه این هم اندیشی، مهندس حدادنژاد سرپرست تعالی سازمان اقتصادی کوثر به استقبال از این دوره آموزشی از سوی مدیران تعالی شرکت های تابعه اشاره کرد و گفت: فراگیران در این دوره با موضوع انتقال و بازخوانی تجارب ارزیابی، آموزش نوع رفتار یک ارزیاب، چگونگی تنظیم و ارزیابی اظهارنامه ها و ارائه گزارش نهایی به صورت کارگاهی و پرسش و پاسخ آشنا می شوند.
 
این دوره آموزشی در نهایت با پرسش و پاسخ میان فراگیران و مدرّس دوره، پایان یافت.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۲۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.