مرغک موفق به اخذ گواهینامه A+ از سازمان دامپزشکی شد

مرغک موفق به اخذ گواهینامه A+ از سازمان دامپزشکی شد
شرکت مرغک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر، طی فرآیند ممیزی از سوی سازمان دامپزشکی کل کشور موفق به دریافت گواهینامه A+ شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ کارخانه جوجه کشی شرکت مرغک پس از طی فرآیند ممیزی از سوی سازمان و ادارات کل دامپزشکی کل کشور از میان تمامی کارخانجات جوجه کشی در کشور، موفق به دریافت گواهینامه A+ از این سازمان شد.
 
شایان ذکر است؛ اکنون شرکت مرغک تنها دارنده گواهینامه A+ در حوزه تولید جوجه یکروزه تخمگذار در سراسر کشور می باشد، که این افتخار را از آن خود نموده است.
جوجه
این گزارش همچنین می افزاید؛ اخیرا شرکت مرغک موفق به دریافت گواهینامه ISO ۹۰۰۱ ورژن ۲۰۱۵ از شرکت DAS انگلستان شده است. گواهینامه مذکور پس از ارزیابی سیستم مدیریت کیفیت به شرکت مرغک اعطا شد که تا تاریخ ۲۰۲۶ دارای اعتبار است.
 
شرکت مرغک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر بوده و با بیش از چهل سال فعالیت اولین تولید کننده جوجه مادر تخمگذار در کشور و بزرگترین تولید کننده ی جوجه ی تخمگذار تجاری در ایران است.
 
در حال حاضر بخش عمده و اصلی جوجه یکروزه مادر تخمگذار و تخمگذار تجاری کشور توسط این شرکت تولید می شود. عملکرد بسیار خوب گله های اجداد این نژاد باعث شده است که کیفیت جوجه های مادر تولیدی نیز بسیار خوب و رضایت بخش باشد بطوری که تلفات اولیه این جوجه های مادر در حد یک درصد و در بسیاری از موارد کمتر از یک درصد بوده است.
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۳۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.