هفته کارگر مبارک باد

هفته کارگر مبارک باد
ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر به مناسب روز کارگر، ضمن تبریک این مناسبت به تلاشگران عرصه تولید در سازمان، پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته کارگر را به تلاشگران عرصه تولید تبریک گفت. 
 
متن پیام دکتر ناصر فخاری به مناسبت روز کارگر بدین شرح است:
 
هر ساله که هفته کارگر فرا می‌رسد صاحبان قلم و متصدیان امور به تکاپو می‌افتند، قدردانی و ارج گذاری خود نسبت به جامعه شریف کارگری را در قالب عبارات و مضامین عالی به کارگران به ظهور برسانند؛ بنابراین به وضوح جا افتاده که این سبک، مناسبت کارگری را از فرصتی مفید به لحظاتی خسته کننده و تکراری بدل می‌کند.
 
با این مقدمه؛ لازم میدانم برای پرهیز از شعار زدگی و هرگونه تعارف در قالب دو مطلب، عملا مراتب قدردانی خود را نشان بدهم و همچنین انتظاراتی که دارم را بیان کنم:
 
۱. بر اساس مولفه «رفاه» از راهبرد اقتصاد رهنما خود و مدیران سازمان را مکلف کرده ام که همواره در ارتقا شاخص‌های رفاهی ذی نفعان و کارکنان بکوشند، برخی تلاش‌ها در مورد کارگران عبارت بوده اند از:
 
الف: بازنگری در آیین نامه‌های حقوق و دستمزد با هدف جلوگیری از هرگونه اعمال سلیقه.
 
ب: تغییر بیمه تکمیلی و ابلاغ بیمه درمانی بدون سقف و تمام درمان.
 
ج: تلاش برای احیاء و زمینه سازی برای فعالیت مجدانه تعاونی‌های مسکن در قالب طرح‌های مختلف.
 
د: تلاش برای یکسان سازی پرداخت مزایا در سطح سازمان.
 
ه: کشف و مدیریت استعداد‌های کارگران برای استفاده شایسته از توانمندی‌های کارگران از طریق سامانه امصاک (شاخصه استعدادیابی).
 
۲. از کارگران سازمان اقتصادی کوثر که در سال گذشته، سازمان را در نیل به اهداف و افق‌ها یاری رساندند سپاسگزارم و می‌خواهم امسال نیز در حسن اجرای سیاست‌های ده گانه اجرایی مشارکت جهادی و مسئولانه داشته باشند و از خداوند برای خود و خانواده هایشان تندرستی، توفیق و برکت می‌طلبم.
 
 
انتهای پیام/

 

۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۳۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.