از نمایشگاه مسئله محور تا نمایشگاه آبادیران

از نمایشگاه مسئله محور تا نمایشگاه آبادیران
مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر، نمایشگاه «آبادیران» را فرصتی مناسب برای سازمان اقتصادی کوثر به منظور افزایش تعاملات علمی با بخش‌های دانش بنیان توصیف کرد.
دکتر علیرضا یوزباشی در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر گفت: در نمایشگاه مسئله محور اسفندماه سال گذشته، مدیران این سازمان و شرکت‌های تابعه به دنبال احصاء و شناسایی نیاز‌ها و نقاط قوت و ضعف فعالیت‌های اقتصادی مجموعه خویش بودند که برخی از نیاز‌ها در همان نمایشگاه با همکاری و تعامل تیم‌های فن آور و دانش بنیان پاسخ داده شد.
دکتر
وی افزود: موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر در این نمایشگاه که با عنوان «آبادیران» معرفی شده در تلاش است تا پاسخ دیگر نیاز‌های باقی مانده از نمایشگاه قبل را با همکاری بخش‌های دانش بنیان که در حوزه صنعت و کشاورزی فعال هستند، دریافت و مرتفع کند.
 
یوزباشی با اشاره به بازدید مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از نمایشگاه آبادیران گفت: در روز دوم این نمایشگاه قرار است برخی از نیاز‌ها و مسائل این سازمان بخصوص در حوز‌های کشاورزی و صنعت در سالن اصلی نمایشگاه ارائه و مطرح شود تا بخش‌های دانش بنیان و فن آور برای رفع نیاز‌ها با سازمان، هم افزایی و همکاری داشته باشند.
 
معاون مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در پایان با ارائه خبری خوش، تصریح کرد: این سازمان از طرح‌ها و پروژه‌های شرکت‌های دانش بنیان که محصولات آن‌ها در راستای افزایش بهره وری و تولیدات سازمان اقتصادی کوثر و شرکت‌های تابعه باشد با سرمایه گذاری مناسب، حمایت خواهد کرد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۵۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.