انجام مقدمات تولید داروی پودری در «شیمی دارو»

انجام مقدمات تولید داروی پودری در «شیمی دارو»
مدیرعامل شرکت شیمی دارو کوثر از راه اندازی خط تولید دارو‌های پودری در آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر دکتر بهراد زندیه در نشست با نماینده شرکت اگرووت (Agrovet) اتریش در سالن جلسات شرکت شیمی دارو کوثر اظهار امیدواری کرد که خط تولید دارو‌های پودری با همکاری این شرکت اروپایی در مجموعه شیمی داروی کوثر راه اندازی شود.
 
وی با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شرکت شیمی داروی کوثر، گفت: محور برنامه‌های این شرکت در سال جاری حرکت در چهارچوب سیاست‌های ده گانه سازمان اقتصادی کوثر به منظور تحقق شعار «رشد تولید و مهار تورم» است.
زندیه
زندیه افزود: جایگاه زنجیره‌ای شرکت شیمی داروی کوثر در بخش تولید خوراک و مکمل‌های دام و طیور و آبزیان، محصولات دارویی و مواد ضدعفونی، جایگاهی ویژه است؛ لذا چشم انداز ما درافق ۱۴۰۴، تامین کلیه نیاز‌های دارویی، مکمل‌ها و ریزمغذی‌های مورد نیاز در مزارع شرکت‌های تابعه هلدینگ کشاورزی کوثر و مشتریان بیرونی است. امید است با راه اندازی خط تولید دارو‌های پودری نظیر موننسین، گام موثری در این مسیر برداشته شود.
 
در ادامه، نماینده شرکت اگرووت نیز به معرفی شرکت، محصولات و میزان واردات سالیانه خود پرداخت. همچنین چگونگی واردات مواد اولیه دارو‌های پودری، مورد بررسی قرار گرفت تا پس از مطالعه نتایج بررسی ها، قرارداد همکاری با نمایندگی این شرکت منعقد شود.
۲۷ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۲۶
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.