استقبال بازدیدکنندگان از محصولات لیفود

استقبال بازدیدکنندگان از محصولات لیفود
شرکت پنبه و دانه‌های روغنی خراسان وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با نمایندگان نمایشگاه بین المللی گلفوود (Gulfood) امارات متحده عربی برای عرضه محصولات این شرکت در دبی گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس ابوالفضل بوژمهرانی مدیرعامل شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان گفت: این شرکت در روزهای گذشته حضور پُررنگی در نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و مواد غذایی تهران داشت. در این نمایشگاه که مورد استقبال تولیدکنندگان و فعالان این صنعت قرار واقع شد، توانستیم مذاکرات خوبی با طرف های ایرانی و اماراتی داشته باشیم.
لیفود
وی افزود: معرفی دو محصول پروتئینی سویا و روغن سرخ کردنی با برند لیفود از تولیدات جدید این شرکت باعث شد تا افراد حقیقی و حقوقی بسیاری برای همکاری در بخش نمایندگی و پخش در استان های مختلف اعلام آمادگی کنند.
 
بوژمهرانی با اشاره به تفاهم با نمایندگان آستان قدس رضوی و شرکت اتکا برای عرضه روغن خوراکی در حاشیه نمایشگاه، گفت: خط تولید روغن سرخ کردنی لیفود در تابستان امسال راه اندازی خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان در پایان، حضور در نمایشگاه دبی را فرصتی مغتنم برای حضور در بازارهای بین المللی دانست و گفت: نمایشگاه گلفود دبی یکی از پربازدیدترین رویدادهای صنایع غذایی در خاورمیانه است.
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۳۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.