امیدمقدمی مدیرکل هوشمندسازی سازمان:

اتوماسیون طیور به زودی در اجداد زربال پیاده سازی می‌شود

اتوماسیون طیور به زودی در اجداد زربال پیاده سازی می‌شود
پژمان امید مقدمی مدیرکل هوشمند سازی سازمان اقتصادی کوثر از پیاده سازی اتوماسیون طیور به طور آزمایشی در شرکت اجداد زربال در مسیر توسعه سامانه هوشمند کوثر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، پژمان امید مقدمی مدیرکل هوشمندسازی و تحول اداری سازمان از بررسی موارد مهمی اعم از پیاده سازی و اجرای سیستم اتوماسیون طیور در گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و به طور آزمایشی در اجداد زربال در دو جلسه عادی و فوق العاده کمیته هوشمندسازی سازمان اقتصادی کوثر خبر داد.
 
امید مقدمی گفت: زمینه سازی اجرا و پیاده سازی اتوماسیون طیور به عنوان یکی از بستر‌های توسعه‌ای سامانه هوشمند کوثر، مکانیزاسیون واحد‌های جوجه‌کشی تنکابن، خوراک دام چینه آلشرود و کشتارگاه آلشرود از مهمترین دستورات جلسات کمیته هوشمند سازی سازمان بود که مورد بررسی قرار گرفت.
جلسه
مدیرکل دفتر هوشمند سازی و تحول اداری سازمان افزود: مقرر شد که برای بررسی تأمین کنندگان، هماهنگی، پیگیری و عملیاتی کردن پروژه «اتوماسیون طیور» کمیته اجرایی متشکل از سه عضو دفتر تحول اداری و هوشمندسازی سازمان، گروه سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر و شرکت مرغ اجداد زربال تشکیل شود.
 
وی تشریح کرد: سیستم اتوماسیون طیور که به صورت آزمایشی در یکی از فارم‌های تولید و پرورش اجداد متعلق به شرکت مرغ اجداد زربال پیاده سازی خواهد شد، قرار است مراحل متعدد تولید از تأمین نهاده، انبارگردانی، فرآیند تولید و پرورش، تلفات و ضریب تبدیل تا مرحله فروش را در زمینه مرغ اجداد به صورت آزمایشی و سپس در فارم‌های مرغ گوشتی، تخم گذار و مادری کنترل و گزارش گیری کند.
۶ تیر ۱۴۰۲ ۱۴:۳۰
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.