رکورد سود ۵۰۰ درصدی گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر

رکورد سود ۵۰۰ درصدی گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر
مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر رکورد سود ۵۰۰ درصد در تراز مالی (درآمدهای عملیاتی و غیر عملیاتی و...) و دوره گذار از چالش های گذشته این هلدینگ را مرهون تدبیر و حمایت مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و متخصصان این شرکت دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس حسین زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر گفت: در دوره مدیریت جدید این هلدینگ، ما با طراز منفی ۹ میلیارد تومانی روبرو بودیم اما خوشبختانه در سال مالی جاری بواسطه اجرای پروژه های عمرانی، توانستیم ۶۱ درصد درآمد های عملیاتی را برای این شرکت نسبت به دوره مالی قبل ایجاد کنیم.
 
وی افزود: این سود در حالی حاصل شد که ۲۷ درصد کاهش هزینه اجرایی را هم نسبت به سال گذشته مالی شاهد بودیم که این رقم نیز موفقیتی قابل توجه است.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر سود این هلدینگ را نسبت به سال گذشته ۵۰۰ درصد در تراز مالی (درآمدهای عملیاتی و غیر عملیاتی و...) رکورد توصیف کرد و گفت: این موفقیت و دوره گذار از چالش های گذشته این هلدینگ، مرهون تدبیر و حمایت مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و متخصصان این شرکت است.
 
۱۰ تیر ۱۴۰۲ ۱۷:۲۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.