معین کوثر از مولدسازی تا رفاه آفرینی

معین کوثر از مولدسازی تا رفاه آفرینی
معین کوثر در کارنامه سازمان اقتصادی کوثر اغلب در اوائل با کارویژه مولدسازی اموال و دارایی های راکد به گوش می رسید این روزها کم و بیش به همراه ماموریت رفاه آفرینی نیز در گفته ها به میان می آید تا چرخه خدمت بر مدار «اقتصاد رهنما» در پیشران سازمان تکامل
به گزارش روابط‌عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ رسیدگی به لایه های کم برخوردار خانواده های معظم شهدا رکن سفرها و بازدیدهای استانی مدیران سازمان اقتصادی کوثر به شمار می آید. تا جایی که می‌توان گفت تقریبا هیچ کدام از سفرهای مدیران ارشد به خارج از تهران بدون پیوستی از جنس خدمت رسانی به جامعه هدف واقع نشده است.
این مهم که به ملاحظاتی کمتر در باب رسانه جلوه پیدا می کند و از بابت انباشت توقعات به حق جامعه گرانقدر هدف تا به امروز مغفول مانده به اذعان مدیران سازمان راه درازی را پیش پای کارگزاران قرار داده اما همواره به قدر وسع مورد اهتمام بوده است.
سفر اخیر مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به خراسان رضوی نیز از این قاعده مستثنا نبوده است. بنابراین در اثر ارجاع پرونده ای از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سازمان اقتصادی کوثر اتفاق ارزشمندی رخ داد که در صفحه دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر اینگونه روایت شده:
امروز در سالروز ولادت موسی‌ ابن‌ جعفر (ع) وعده‌ای که به مادر شهید محمدی برای ساخت منزلش داده بودم محقق شد.
زندگی مادر عزیز روی زمین نمور در یکی از محلات کم‌برخوردار مشهد، پاهایش را ناتوان کرده بود.
با تلاش همکاران خدوم در شرکت عمران و ساختمان معین کوثر، طی زمان ۴۵ روز، یک واحد مسکونی برای این مادر عزیز ساخته شد.
در بعضی از وصیت‌نامه‌های شهدا جمله‌ای به چشم می‌خورد که انسان را به تعجب وا می‌دارد و به نظر حقیر درست هم هست و آن این است که شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان خطاب به پدر و مادر می‌نوشتند: «اجر شما پدر و مادر عزیزم از اجر و پاداش من شهید بیشتر است چون طبق وعده الهی وقتی که من شهید می‌شوم غرق در نعمت الهی در عالم برزخ هستم ولی شما چون دوری من را تحمل و بر شهادتم صبر می‌کنید اجر و پاداش شما بیشتر است»
 
این گزارش در نهایت می افزاید؛ از این دست، اقدامات بسیاری در یکی دو ساله اخیر محقق شده که جز به ضرورت در سطور گزارشات و کلام متکلمین چیزی منعکس نشده است. ان شا الله خداوند خادمانش بپذیرد.
۱۹ تیر ۱۴۰۲ ۱۴:۰۷
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.