بازدید دکتر فخاری از نمایشگاه دام و طیور/ امضای سه تفاهم نامه همکاری در روز پایانی نمایشگاه

بازدید دکتر فخاری از نمایشگاه دام و طیور/ امضای سه تفاهم نامه همکاری در روز پایانی نمایشگاه
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران بازدید و با برخی از مسئولین حوزه دام و طیور دیدار کرد. همچنین ۳ تفاهم نامه همکاری به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر در این بازدید، دکتر ناصر فخاری ضمن دیدار و گفتگو با دکتر وحید صالحی سرپرست سازمان دامپزشکی کشور به مدیران عامل گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر و شرکت های تابعه آن گروه خدا قوت گفت و از دستاوردها، نوآوری ها و فعالیت های شرکت های حاضر در نمایشگاه بازدید کرد.
 
همچنین در این رویداد بین المللی ۳ تفاهمنامه همکاری با موضوع تامین منابع نقدی و غیرنقدی، رشد و تجاری‏سازی طرح‏های سرمایه‏گذاری حوزه نوآوری و فناوری میان موسسه توسعه کسب و کار رویش و شرکت های کشت و صنعت شریف آباد، مرغک و مرغ اجداد زربال به امضاء رسید.
 
دکتر یوزباشی مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش پیش از این گفته بود: شرکت‌هایی که بیشترین تعامل را با حوزه نوآوری داشتند و یا در حوزه احصاء چالش‌ها همکاری کردند، بالاترین درصد سودآوری را بین شرکت‌ها داشته اند.
 
گفتنی است در این نمایشگاه، گروه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر به همراه شرکت های تابعه خود درکنار ده ها شرکت خارجی دیگر، محصولات و دستاوردهای خود در زمینه تولید انواع محصولات دامی و زراعی و ماشین آلات، تجهیزات صنعت دامپروری و مرغداری، خوراک و مکمل های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن و مواد بیولوژیک و غیره را به نمایش گذاشتند.

 

 

۴ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۳:۳۰
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.