نشست بررسی عملکرد شرکت بیمه سینا در سازمان اقتصادی کوثر

نشست بررسی عملکرد شرکت بیمه سینا در سازمان اقتصادی کوثر
نشست بررسی عملکرد شرکت بیمه سینا در سازمان اقتصادی کوثر با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران بیمه سینا رابطین بیمه شرکت‌های تابعه سازمان با مدیران بیمه سینا گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، جلسه رابطین بیمه شرکت‌های تابعه سازمان با مدیران بیمه سینا روز چهارشنبه ۴ مرداد با هدف بررسی مشکلات و مسائل بیمه‌شدگان در سالن شهید رسول زاده برگزار شد.
 
دکترعلیرضا یوزباشی، معاون مدیرعامل سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کسب و کار رویش کوثر در ابتدای جلسه به دلایل تغییرات صورت گرفته در انتخاب شرکت بیمه‌گر با هدف جلب رضایت کارکنان سازمان وشرکت‌های تابعه پرداخت. 
جلسه
در ادامه کیومرث رعیت، عضو هیأت مدیره و معاون فروش و توسعه بازار و مرجانه صابری، معاون فنی بیمه‌های اشخاص بیمه سینا، گزارشی از اقدامات انجام شده توسط شرکت بیمه‌گر ارائه کردند و پاسخگوی سؤالات و مشکلات مطرح شده توسط رابطین بیمه ای شرکتها بودند.
 
همچنین رابطین بیمه‌ای شرکت‌ها به مدت ۲ ساعت نظرات، مشکلات، سؤالات و چالش‌های مربوط به خدمات ارائه شده توسط بیمه سینا را با مدیران این شرکت مطرح کردند.
جلسه
از مدیران بیمه سینا، مدیر شعبه مشتریان خاص و مدیر بیمه‌های درمان نیز توضیحاتی درباره مسائل مطرح شد هر یک از رابطین بیمه ای شرکتهای تابعه سازمان ارائه کردند.
 
حمید خاندائی قمصری، مدیرعامل شرکت ایمن پوشش کوثر به عنوان نماینده سازمان و شرکت‌های تابعه نیز با اشاره به فرآیند آغاز همکاری با بیمه سینا و سوابق پیشین همکاری با دیگر شرکت‌های بیمه‌گر، به طرح برخی مباحث از جمله موانع و مشکلات پیش روی بیمه‌شدگان و شرکت‌ها و نحوه خدمات‌رسانی به خصوص در بخش بیمه درمان تکمیلی پرداخت.
جلسه
در این جلسه میثم طهماسب‌زاده، معاون مالی و اقتصادی بیمه سینا و فرهاد فرخی، معاون اداری و پشتیبانی بیمه سینا نیز حضور داشتند.
 
شایان ذکر است این جلسه برای نخستین بار در این سطح (با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت بیمه سینا) با رابطین شرکت ها برگزار شده است.
۷ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۷:۰۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.