در مجمع عمومی گروه سرمایه‌گذاری عمران و ساختمان معین کوثر مطرح شد؛

معین کوثر، الگوی موفق مولدسازی

معین کوثر، الگوی موفق مولدسازی
دکتر حمیدرضا جعفری، گروه سرمایه‌گذاری عمران و ساختمان معین کوثر را الگویی موفق و کارآمد در اجرای سیاست ابلاغی مولدسازی توصیف کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر دکتر حمیدرضا جعفری معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر با بیان این مطلب افزود: سال گذشته شرکت معین کوثر با زیان ۹ میلیارد تومانی روبرو بود، اما با برنامه‌ریزی دقیق هیأت مدیره محترم این شرکت، امسال شاهد کسب سود خالص ۴۴ میلیارد تومانی هلدینگ معین کوثر هستیم.
 
وی ادامه داد: با توجه به انباشت سود ۳۶ میلیاردی این شرکت، در مجمع عمومی تصویب شد مبلغ ۲۰ میلیارد تومان میان سهامداران تقسیم شود.
جلسه
دکتر جعفری شرکت معین کوثر را بازوی عملیاتی سازمان اقتصادی کوثر در بخش عمران و ساختمان خواند و گفت: این شرکت از طریق مولدسازی املاک و دارایی‌های کم بازده و راکد توانسته است ارزش افزوده بسیاری را برای سازمان اقتصادی کوثر و بالطبع بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد کند.
 
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر تصریح کرد: شرکت‌های تابعه سازمان اقتصادی کوثر برای بهبود فعالیت‌های مجامع خویش می‌بایست رعایت قوانین و مقررات، استاندارد‌های حسابداری، نظامنامه راهبری مطلوب، اصول شرکت داری و انضباط مالی را در دستور کار قرار دهند.
جلسه
گفتنی است در مجمع عمومی گروه سرمایه‌گذاری عمران و ساختمان معین کوثر علاوه بر دکتر جعفری، مهندس زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری عمران و ساختمان معین کوثر، مدیران ارشد این شرکت و اعضای حقوقی و حقیقی این مجمع نیز حضور داشتند.
 
 
۱۶ اَمرداد ۱۴۰۲ ۰۸:۳۹
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.