رشد ۱۵۳ درصدی سود هلدینگ کوثر صبا

رشد ۱۵۳ درصدی سود هلدینگ کوثر صبا
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر در پایان مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا ازتحقق سود خالص ۱۵۳ درصدی این هلدینگ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر دکتر حمیدرضا جعفری معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر با اعلام این خبر افزود: شرکت اصلی کوثر صبا در سال مالی گذشته ۱۰۵ میلیارد تومان سود خالص داشت که امسال با رشدی ۵ / ۲ برابری به ۲۶۹ میلیارد تومان سود خالص رسیده است.
جعفری
وی تصریح کرد: همچنین هلدینگ کوثر صبا در سطح تلفیق در سال مالی گذشته ۱۴۴ میلیارد تومان سود خالص به دست آورد که این رقم در سال مالی جاری به ۱۹۵ میلیارد تومان ارتقاء یافت. این افزایش سود خالص هلدینگ کوثر صبا نشان از موفقیت سازمان اقتصادی کوثر بر فشار‌های اقتصادی ظالمانه علیه ایران است.
جلسه
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه عملکرد گروه سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا امسال نسبت به سال گذشته بسیار موفق بوده است، بیان کرد: شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ مانند جمکو، سیمکات و پنبه دانه عمدتاً عملکرد خوبی داشتند و البته دیگر شرکت‌های این گروه هم لازم است عملکرد خود را بهبود بخشند که با مدیریت و تدبیر مهندس قندهاری امیدواریم این مهم صورت گیرد.
جلسه
 گفتنی است در این مجمع، علاوه بر دکتر جعفری، مهندس قندهاری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا، مدیران ارشد این هلدینگ و اعضای حقوقی و حقیقی این مجمع نیز حضور داشتند.
۱۶ اَمرداد ۱۴۰۲ ۰۸:۵۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.