آوای نوین در بازار سرمایه

آوای نوین در بازار سرمایه
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر در مراسم معارفه دکتر زینب مهربخش به عنوان سرپرست شرکت توسعه مدیریت آوانوین از کسب سود ۹۰ میلیارد تومانی شرکت آوانوین در سال مالی جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ دکتر حمیدرضا جعفری با اشاره به دانش، تجربه و عملکرد موفق دکتر زینب مهربخش در مجموعه سازمان اقتصادی کوثر، ایشان را به عنوان سرپرست شرکت توسعه مدیریت آوانوین معرفی کرد.
دکتر
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر در این مراسم شرکت آوانوین را بال تأمین مالی و سرمایه سازمان اقتصادی کوثر توصیف کرد و گفت: شرکت آوانوین نه تنها برای سازمان بلکه باید موتور محرکه شرکت های تابعه در بخش های تامین منابع مالی، ارائه خدمات بازار سرمایه و مصرف منابع باشد.
 
جعفری ادامه داد: شرکت آوا نوین یکی از مجموعه های بی حاشیه، کم هزینه، چابک و در عین حال اثرگذار سازمان اقتصادی کوثر است. با این همه، هدف ما توسعه شرکت آوانوین و زیرمجموعه های آن است.
 
وی گفت: در حال حاضر سرمایه آوانوین معادل ۱۳۲ میلیارد تومان است که ۱۰۰ میلیارد آن در بخش توسعه شرکت قرار دارد. این شرکت ظرفیت تبدیل شدن به یک نهاد مالی را دارد، لذا تبدیل آوانوین به نهاد مالی، اعتبار آن دو چندان خواهد کرد.
جلسه
جعفری حرکت شرکت آوانوین به سمت حوزه های استارتاپی و نوآور را یک ضرورت قلمداد کرد و متذکر شد: امروزه حوزه های نوآورانه شرکت ها در بخش مالی، کانون توفیقات شرکت ها تلقی می شود. بنابراین حوزه های نوآورانه در بخش های مالی را بایستی در مجموعه توسعه مدیریت آوانوین متمرکز کنیم.
 
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان اقتصادی کوثر عملکرد شرکت های آوانوین، توسعه مدیریت و سبدگردان فراز را درسال ۱۴۰۰ زیان بار و غیرقابل دفاع خواند و اظهار داشت: خوشبختانه سال ۱۴۰۱ و در دوره مدیریت جدید سازمان اقتصادی کوثر و تغییر رویکردی که در مجموعه اتفاق افتاد، شاهد سود خالص ۱۵۲ میلیارد تومانی در سطح تلفیق هستیم، در حالی که سال ۱۴۰۰ حدود ۸۰ میلیارد تومان زیان تلفیق داشتیم. لذا هر سه شرکت در سال ۱۴۰۱ سودآور شدند.
 
جعفری ادامه داد: در هفت ماهی که از سال مالی جاری گذشته است شاهد سود ۹۰ میلیارد تومانی مجموعه آوانوین هستیم. بنابراین هدف گذاری این شرکت در پایان سال مالی جاری، تحقق سود ۲۰۰ میلیارد تومانی است که امیدواریم با حضور خانم دکتر مهربخش این امر تحقق یابد.
دکتر
در ادامه این مراسم دکتر زینب مهربخش با تشکر از حُسن اعتماد دکتر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و دکتر جعفری معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان، درباره اهداف و برنامه های آتی شرکت آوانوین گفت: به منظور توسعه مدیریت آوانوین و حرکت به سوی نوآوری، بایستی نقش شرکت های دانش بنیان پُررنگ تر شود. همچنین سرمایه گذاری های کوتاه مدت و زودبازده با رویکرد تنوع بخشی در بازارها از اهداف آتی شرکت آوانوین خواهد بود که ان شاالله با عزم همکاران آوانوین به تحقق برسد.
 
این آئین با اهداء حکم انتصاب سرکارخانم دکتر زینب مهربخش به سمت سرپرستی شرکت توسعه مدیریت آوانوین به پایان رسید.
۱۷ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۴۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.