از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟

از رسانه‌های معاند، جز دروغ، چه انتظاری؟
رادیو فردا، منوتو، ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی و voa را به سکو‌های دروغ پردازی و دشمنی با مردم و حاکمیت مردمی ایران می‌شناسند گویی فلسفه وجودی و علت بقای این قماش تفرقه افکن، ایجاد مسمومیت خبری برای افکار عمومی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ حدود ساعت یازده و نیم روز سه شنبه در تریبون اینستاگرامی رادیو فردا موضوعی به سازمان اقتصادی کوثر نسبت داده شد که مانند باقی ادعا‌های رسانه‌های بیگانه واقعیت نداشت.
 
قصه پردازی از اختلاف حقوقی و ملکی چند نفر بر سر مالکیت برخی اراضی ملارد شروع شد، این روند با انتشار تیتر‌های هیجانی چند کانال تلگرامی بی اعتبار دیگر از اختلافی متداول و طبیعی به اغتشاش تغییر ماهیت داده شد.
 
دروغ انتشار یافته که نه در خمیرمایه پیام و نه در انتساب عاملیت به سازمان اقتصادی کوثر ذره‌ای با حقیقت ماجرا نسبت نداشت به صورت سینوسی داغ شد و البته به همان شیوه ناگهان از دور نشر خارج و در ایستگاه آرشیو خاتمه یافت.
 
جالب توجه است که این دروغ پردازی در روز خبرنگاری رخ داد که در تقویم رسانه‌های ایرانی به روزی شناخته شده است که از آگاهی بخشی‌های اخلاق مدارانه جامعه شریف رسانه‌ای ایران تجلیل می‌شود روزی که تفاوت‌های فضای حرفه‌ای خبرنگار و رسانه‌ی وطنی از لجنزار مزدوران قلم فروش تجلی می‌کند.
 
درباره این کنش مذبوحانه به ریشه‌های بسیاری می‌توان اشاره داشت که مهمترین آن‌ها نگرانی دشمنان انقلاب از توفیقات اقتصادی سازمان کوثر در عرصه‌های گوناگون است. از جمله گشایش‌های صنایع معدنی، سود آفرینی و افزایش تولید در صنایع دامی و زراعی، توفیق در خارج کردن برخی دارایی‌های راکد و مولدسازی آن‌ها به ویژه در فضای عمرانی، تحریم شکنی در صنایع سنگین مانند الکتروموتور‌های فوق سنگین، برخی خودکفایی‌ها (که در جای خودش اطلاع رسانی خواهد شد) و نقش آفرینی ارزنده سازمان در بازار سرمایه اشاره کرد.
 
 
این بیان در خاتمه ضمن آرزوی استمرار توفیقات برای سازمان ها، موسسات و ستاد بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان می‌سازد از رسانه معاند وطن جز دروغ و شایعه انتظاری نمی‌رود، اما لازم به نظر می‌رسد در مقابله با اکاذیب این عده بر طبل رسوایی شان بکوبیم و در قبال بی حرمتی به افکار عمومی ساکت ننشینیم.
۱۸ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۴:۴۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.