قندهاری خبرداد؛

جمکو و سیمکات در مصاف با برند های جهانی

جمکو و سیمکات در مصاف با برند های جهانی
مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا از بروزرسانی و ارتقای فناوری کارخانجات سیمکات و جمکو همتراز با برندهای مطرح جهانی در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس مهدی قندهاری در توضیح برخی برنامه های در شرف وقوع هلدینگ سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا گفت: در شهریور امسال، خط تولید جدید و پیشرفته شرکت سیمکات افتتاح خواهد شد. این خط که با مشارکت یک شرکت بین المللی چینی راه اندازی می شود شامل تجهیزات روزآمد در تولید انواع سیم و کابل است که مطمئناً نقش اساسی در کیفیت و کمیت تولیدات شرکت سیمکات ایفا خواهد کرد.
 
قندهاری همچنین با اشاره به بازدید سال گذشته دکتر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از کارخانه سیمکات و تأکید ایشان بر ضرورت بروزرسانی تجهیزات این کارخانه، اظهار داشت: راه اندازی خط تولید مدرن شرکت سیمکات و افزایش تعاملات تجاری با شرکت های خارجی، فرصتی مناسب و خبری خوش برای هلدینگ سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا است.
 
مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا در ادامه افزایش تعامل با شرکت های خارجی گفت: خبر خوش دوم این است که تا دو ماه آینده هیأتی از مدیران ارشد شرکت جمکو به کشور چین سفر خواهند کرد تا ضمن بازدید و مذاکره با مدیران شرکت های فعال در صنعت ساخت الکتروموتور، مقدمات خرید و انتقال تکنولوژی روز و دانش فنی موتورهای توان بالا و الکتروموتورهای فوق سنگین با توان بالای ۱۰ مگاوات را فراهم کنند.
 
قندهاری، رونمایی از سند استراتژیک هلدینگ و رونمایی از سامانه آنلاین هلدینگ کوثر صبا در شهریور سال جاری را خبر خوش سوم این شرکت عنوان کرد.
۲۹ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۴۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.