اولین گام اجرای تفاهم نامه اتکا و کوثر

اولین گام اجرای تفاهم نامه اتکا و کوثر
پس از انعقاد تفاهمنامه میان سازمان اقتصادی کوثر و فروشگاه زنجیره ای اتکا دو هیأت به نمایندگی از دو مجموعه در مورد اولین گام اجرای تفاهم نامه در محل هلدینگ کشاورزی کوثر به مذاکره پرداختند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در این نشست که با هدف تمهید مقدمات اجرای مفاد تفاهمنامه کوثر و اتکا انجام شد، مدیرعامل هلدینگ کشاورزی کوثر به همراه هیأتی از مدیران شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از جانب سازمان و معاون اقتصادی فروشگاه های زنجیره ای اتکا به همراه برخی مدیران به نمایندگی از اتکا مذاکره و در مورد مسائلی به اشتراک رسیدند.
 
از جمله این مسائل می‌توان به عناوینی همچون تخصیص محلی برای عرضه مستقیم محصولات سازمان اقتصادی کوثر و خدمت رسانی به جامعه معزز ایثارگری در فروشگاه مرکزی اتکا اشاره کرد.
غلامی
یادآور می‌شود؛ تفاهم‌نامه اتکا و کوثر در راستای تحقق افق هم افزایی در تنظیم بازار و استفاده بهینه از ظرفیت های تولیدی سازمان اقتصادی کوثر و ظرفیت بسترهای عرضه فروشگاه های زنجیره ای اتکا برای خدمت رسانی به جامعه نیروهای مسلح و خانواده های معزز شهدا به وقوع پیوست.
در نهایت خاطرنشان می سازد نشست های مذاکره برای اجرای مفاد تفاهمنامه در جریان است و اطلاعات تکمیلی به تناوب اطلاع رسانی خواهد شد.
۳۰ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۳۳
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.