قاضی زاده هاشمی در نمایشگاه روایت خدمت:

کوثر در دو سال به اندازه ده سال رشد کرده است

کوثر در دو سال به اندازه ده سال رشد کرده است
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عملکرد ۲ سال اخیر سازمان اقتصادی کوثر را هم اندازه با ۱۰ سال گذشته این سازمان ارزیابی کرد.
دکتر سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی در بازدید از غرفه سازمان اقتصادی کوثر در نمایشگاه روایت خدمت طی گفتگویی اختصاصی به خبرنگار روابط عمومی این سازمان گفت: با توجه به حسابرسی موسسه مفید راهبر که وظیفه نظارت بر عملکرد مالی نهادهای حاکمیتی را دارد، بهره وری و صورت های مصوب مالی سازمان اقتصادی کوثر نشان می دهد که درآمدزایی و عملکرد این سازمان در ۲ سال اخیر معادل و یا بیش از یک دهه قبل از خودش بوده است.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: این شتاب عملکرد و توفیقات مالی در حالی حاصل شده که منابع درآمدی و دارایی های موجود سازمان اقتصادی کوثر نسبت به یک دهه قبل به هیچ عنوان افزوده نشده است.
 
قاضی زاده هاشمی ادامه داد: توفیقات سازمان اقتصادی کوثر در بخش های علم و فناوری، ارتقای دانش و انتقال تکنولوژی، توسعه زنجیره طیور و ورود به بحث معیشت مردم به ویژه جامعه هدف بنیاد شهید، نشان از عزم جدّی مدیران سازمان اقتصادی کوثر در کمک به استقلال اقتصادی کشور دارد.
 
معاون رئیس جمهور اجرایی سازی برنامه ابلاغی مولدسازی را در سازمان اقتصادی کوثر موفق برشمرد و گفت: شاهد عملکرد خیلی خوب و شایسته سازمان اقتصادی کوثر در بهره برداری و مولدسازی از اموال و دارایی های راکد این سازمان هستیم و با روند موجود، پیش بینی می کنیم عملکرد سازمان اقتصادی کوثر در بخش مولدسازی شتاب بیشتری بگیرد.
 
قاضی زاده هاشمی در پایان، سازمان اقتصادی کوثر را سازمانی استراتژیک و راهبردی توصیف کرد و افزود: خدماتی که این سازمان ارائه می کند بعضاً نقاط کوری را پر می کند که می بایست وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صمت و نیرو به صورت کامل انجام وظیفه می کردند. بنابراین منافع کوثر نه فقط در خدمت جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران بلکه شامل کل ملت ایران می شود.
۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۸:۱۰
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.