دستور رئیس جمهور و روایت احیای کارخانه آرد یاسوج

دستور رئیس جمهور و روایت احیای کارخانه آرد یاسوج
دستور آیت الله سید ابراهیم رئیسی در رابطه با احیای کارخانه آرد، نشاسته، گلوکز و دکستروز یاسوج قبل از موعد مقرر اجرایی و محقق شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد که به منظور اجرای قبل از موعد دستور ریاست محترم جمهوری صورت گرفت، گفت: پس از دستور ریاست جمهوری طی نشستی با معاون اول رئیس جمهور، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان استانی برای احیای کارخانه آرد یاسوج، مقرر شد ۱۲۰ میلیارد تومان از سوی سازمان اقتصادی کوثر تامین شود که تامین شد. همچنین مقرر شد مابقی اعتبارات که شامل ۶۰ میلیارد تومان از سوی سازمان برنامه و بودجه و ۵۰ میلیارد تومان از سوی شرکت نفت تامین شود.
 
غلامی ادامه داد: با دستور دکتر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر کارگروهی تخصصی در هلدینگ کشاورزی به منظور پیگیری دقیق این موضوع تشکیل شد که دیدار و گفتگو با وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاون امور صنایع وزارت صمت و مدیران سازمان برنامه و بودجه، بخشی از اقدامات و پیگیری های این کارگروه است.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با بیان اینکه کارخانه آرد یاسوج در چهار فاز احیا خواهد شد، عنوان کرد: در فاز اول کارخانه آرد با ظرفیت ۱۰۰درصد ظرف دو ماه آینده احیا می‌شود، در فاز دوم کارخانه نشاسته و تصفیه خانه، در فاز سوم کارخانه گلوکز و دکستروز و در فاز چهارم کارخانه کنستانتره و خوراک دام طی ۱۸ ماه احیا خواهد شد.
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.