به نیابت از ریاست بنیاد شهید صورت گرفت؛

دیدار دکتر فخاری با خانواده های شهدای امنیت ممسنی

دیدار دکتر فخاری با خانواده های شهدای امنیت ممسنی
دکترناصرفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر به نیابت از دکتر قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سفر به شهرستان کم برخوردار نورآبادممسنی استان فارس با اعلام پیام دکتر قاضی زاده هاشمی با خانواده های دو شهید عالی مقام امنیت شجاعیان و خوشنام و سه خانواده شهید دیگر دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در این دیدارها که دکتر علیرضا یوزباشی معاون سازمان و مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر، مهندس کامران کامرانی مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و سرکارخانم آمنه آدینه مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده سازمان اقتصادی کوثر ، دکتر ناصرفخاری مدیرعامل سازمان کوثر را همراهی می کردند.
 
بنابراین دکتر ناصر فخاری در صفحه شخصی خود در پیام رسان ایتا نوشت: «وقتی تصاویرخانه محقر شهید امنیت، یاسرشجاعیان را دیدم، لازم دانستم بلافاصله خودم را به نورآباد ممسنی در استان فارس برسانم. بسیجی کارگر و کم بضاعتی که علیرغم فقر، بخشی از وقت خود را صرف جهاد سازندگی و بخشی را صرف امنیت جامعه در پایگا‌ه‌های بسیج کرده بود.
دیدار
پیمانکار ساخت گلزار شهدا می‌گفت هفته‌ی قبل از شهادتش، بصورت جهادی بنایی و دیوارچینی گلزار را انجام می‌داد و وقتی خسته شد سرش را روی یکی از سنگ قبرها گذاشت و دراز کشید تا استراحت کند. مزار او اینک همانجایی است که دراز کشیده بود و عرق جهاد بر بدن داشت.
 
شهید دیگر نورآباد، پوریا خوشنام، جوان تازه عقدکرده‌ای بود که پدرش جانباز و بازنشسته از شغل رانندگی بود و مادرش در حسرت دیدن دامادی پسر، غم خود فرو می‌برد. إِنَّ لِقَتْلِ‏ الْحُسَیْنِ حَرَارَةً فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لَا تَبْرُدُ أَبَداً»
 
https://eitaa.com/Fakhari_ir/۱۷۲ :منبع
 
یادآور می شود، حجت الاسلام شاکری امام جمعه نورآباد، حجت الاسلام الهی نماینده ولی فقیه درسپاه ممسنی، سردار بیانی مدیرکل بنیاد شهید استان فارس، سرهنگ محمدزمان زارعی فرمانده سپاه ممسنی، دکتر انصاری فرماندار و موسی بهزادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ممسنی در این دیدارها دکتر ناصر فخاری و هیأت همراه ایشان را همراهی کردند.
۳ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۰۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.