دکتر ناصر فخاری در مراسم قدردانی از خادمان اربعین؛

ارادت قلبی مردم اربعین را جهانی کرد

ارادت قلبی مردم اربعین را جهانی کرد
دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر طی مراسمی با اهدای لوح سپاس از مسئولان و خادمان کاروان اربعینی این سازمان تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ دکتر فخاری، ارزش خدمت به زوار امام حسین(ع) در ایام اربعین را بیشمار خواند و افزود: راهپیمایی عظیم اربعین، موج خروشانی است که نه توسط دولت ها بلکه به دست ملت ها و ارادت قلبی مردم آفریده و جهانی شده است.
 
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر با قدردانی ویژه از مسئولان موکب علی ابن محمدباقر(ع)کاشان که همکاری و مساعدت قابل توجهی با مسئولان موکب و کاروان کوثر داشتند، اظهار داشت: ابتدا به خویشتن و سپس به مسئولین موکب ها، خدّام و زوّار حاضر در جلسه توصیه می کنم که سعی کنیم در حفظ توفیق و ثواب زیارت کربلای معلّا کوشا باشیم.
 
در پایان مراسم از آقایان علی معالی مهربانی، رحمان دیانت، مهدی دانشور، بهروز سلیمی، علیرضا دیناروند، عزیر پروین، وحید ملک زاده، محمدرضا طلبی، سیدرضا شرفی، حسن یوسف خانی، علی اکبر چوبدار، علی قاسم ناصری مردان، حمیدرضا اردستانی رستمی، قدرت الله تقی پور و خانم نرگس کاظمی تقدیر شد.
 
همچنین از سردار جواد ملکی رئیس هیات امنای موکب علی ابن باقر(ع) کاشان و محمدرضا حقی و محمد محبی از مدیران این موکب کاشانی قدردانی به عمل آمد.

 

 

۴ مهر ۱۴۰۲ ۰۹:۴۴
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.