ارتقاء کیفیت و برند و توسعه بازار سه ماموریت مهم "رابتا"

ارتقاء کیفیت و برند و توسعه بازار سه ماموریت مهم "رابتا"
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر از واحد صنایع لبنی رابتا بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر به همراه دکتر یوزباشی معاون مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر و مدیرعامل موسسه توسعه کسب و کار رویش ، مهندس خسروی بازرس ویژه سازمان اقتصادی کوثر و مهندس غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر از واحد صنعتی  لبنی رابتا وابسته به شرکت کشت و صنعت شریف آباد بازدید و در جمع مدیران و کارگران حاضر و ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات آنها، بررفع مشکلات پرسنل تاکید کرد.
 
این گزارش همچنین می افزاید؛ داود ماندگار سرپرست شرکت کشت و صنعت شریف آباد، ضمن معرفی محصولات، ظرفیت و آمار تولید ماهانه این واحد صنعتی را ارائه کرد.
 
در ادامه مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر با اشاره به اهداف تاسیس و‌ راه‌اندازی این واحد صنعتی گفت: تولید شیر با کیفیت بالا در مجموعه شریف آباد و ضرورت ارزش آفرینی برای آن، باعث شد تا با مولدسازی از طریق جلوگیری از خام فروشی شیر، این واحد صنعتی احداث شود.
دکتر
وی با اشاره به زیان ده بودن این مجموعه در سنوات گذشته و سود دهی بالای آن طی یکسال گذشته، افزود: توجه به کیفیت و در عین حال قیمت متناسب با قدرت خرید جامعه، مزیت رقابتی محصولات رابتا است.
 
غلامی ضمن اشاره به برنامه ریزی برای افزایش تولید و توسعه بازار، تصریح کرد: استفاده از همه ظرفیتهای توزیعی خصوصاً فروشگاههای مجازی بامک‌ و تفاهم‌نامه اخیر با فروشگاه اتکا، بخشی از این برنامه است.
دکتر
دکتر ناصر فخاری بیان کرد: ارتقا کیفیت، برندسازی و توسعه بازار سه محور مهم و کلیدی است که باید مورد توجه ویژه شما باشد.
 
مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر با اشاره به پتانسیل‌های حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی افزود: نوآوری در تولید محصولات یا در بسته‌بندی و فروش، بازارهای جدیدی برای شما رقم می‌زند.
جلسه
نائب رئیس هیأت مدیره سازمان اقتصادی کوثر، برنامه‌ریزی برای استفاده بهتر و بیشتر جامعه هدف از محصولات لبنی رابتا را علاوه بر مزیت‌های توسعه بازار، در راستای اهداف عالیه سازمان برشمرد و خاطر نشان کرد: فروش ویژه در فروشگاههای زنجیره‌ای و ایجاد زیرساخت لازم برای فروش محصولات در بستر فضای مجازی برخی از راهکارهای موجود برای دستیابی به این برنامه ها است.
۱۲ مهر ۱۴۰۲ ۰۹:۴۸
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.