کوثر، تنور تولید یاسوج را گرم کرد

کوثر، تنور تولید یاسوج را گرم کرد
پیرو دستور ریاست جمهوری در سفر به شهرستان یاسوج مبتنی بر مولدسازی کارخانه آرد کوثر دنا، این واحد تولیدی علاوه بر راه اندازی مجدد، توانست طبخ نان کامل نیمه صنعتی را روی خط تولید ببرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، شرکت پیشگامان کشاورزی و صنعت کوثر دنا توانست برای نخستین بار در منطقه جنوب و غرب کشور، محصول «آرد کامل» تولیدی در مجموعه کارخانجات تولید آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج را به صورت «نان کامل» از طریق مجتمع نان کوثر در اختیار شهروندان یاسوج بگذارد.
 
مهندس ابراهیم غلامی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در سفر استانی اخیر خود به کهگیلویه و بویراحمد، ضمن بازدید از مراحل نهایی تجهیز و آماده سازی این مجتمع تولیدی، خبرهای خوبی در راستای ارزش آفرینی برای کارخانجات تولید آرد، نشاسته و گلوکز یاسوج و تحقق دستور ریاست محترم جمهوری در این خصوص را نوید داده بود.
 
گفتنی است، نان سبوس دار یا نان کامل دارای خواص و فوایدی زیادی است.
 
وجود فسفر و کلسیم در این آرد به سلامت استخوان ها کمک می کند و ویتامین‌، پروتئین مواد معدنی و فیبر موجود در نان کامل، از نان سفید است. از این رو، در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر است.
 
فیبر موجود در نان سبوس‌دار، در آب حل نمی‌شود. بنابراین می‌تواند به عنوان یک عنصر مهم و کلیدی برای حفظ سلامت دستگاه گوارش محسوب شود و حرکات منظم روده را تقویت می‌کند.
۲۴ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۰۵
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.