حمایت از صادرات غیرنفتی راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی

حمایت از صادرات غیرنفتی راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی
دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر طی انتشار مطلبی در صفحه ویراستی خود بر اهمیت توجه ویژه به صادرات غیر نفتی تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان به مناسبت روز ملی صادرات طی انتشار متنی در صفحه ویراستی خود با استناد به فرمایشات رهبر انقلاب در ابتدای سال ۱۴۰۲، توجه به صادرات غیر نفتی را ضروری دانست.
 
فخاری در پیام خود آورده است: با توجه به شرایط کنونی کشور، ضرورت توجه به #صادرات_غیر_نفتی بیش از گذشته باید مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم #اقتصاد_مقاومتی را با تکیه بر توان داخلی و استفاده از تمام ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی کشور محقق کنیم.
دکتر
وی پیشتر با طرح فرمایش مقام معظم رهبری در تبیین شعار سال جاری که فرموده بودند: «مسئله اصلی و محوری کشور در سال جاری نیز، اقتصاد است، اگر بخواهیم شعار سال عملیاتی بشود، باید اولویت را به این شعار بدهیم؛ این جور نباشد که فقط سیاست اعلام بشود، باید دنبال بشود» ؛ گفته بود: برای تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید» در سال جاری، وضع سیاست‌های عملیاتی به ویژه توجه به مساله صادرات در سازمان اقتصادی کوثر یکی از مهمترین راهبرد‌های رشد و ارتقاء اقتصادی و در نتیجه تقویت معیشت اقشار مختلف مردم به ویژه جامعه ایثارگری محسوب می شود.
 
شایان ذکر است؛ افزایش صادرات محصولات و خدمات سازمان، یکی از سیاست‌های ده گانه سازمان اقتصادی کوثر در سال ۱۴۰۲ بوده است که در کنار سیاست هایی همچون واردات بی واسطه مواد اولیه و تلاش برای افزایش تولید و کاهش قیمت تمام شده محصولات و... به تمامی شرکت های وابسته ابلاغ شده است.
 
 
۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۱۵:۵۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.